18 листопада 2017 року

Публічна інформація
Наказ від 13.09.2006 № 624 Про затвердження щоквартальної Форми звітності № 33 - коротка...

Версія для друку

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
13.09.2006 N 624
м.Київ
Про затвердження щоквартальної Форми звітності № 33 - коротка „Звіт про хворих на туберкульоз" та Інструкції щодо її заповнення

З метою удосконалення статистичного обліку з питань захворюваності на туберкульоз в Україні

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити:

1.1. Щоквартальну Форму звітності № 33-коротка „Звіт про хворих на туберкульоз" (далі - Форма № 33-коротка) (додається).

1.2. Інструкцію щодо заповнення Форми звітності № 33-коротка „Звіт про хворих на туберкульоз" (далі - Інструкція) (додається).

2. Установити, що затверджені Форма № 33-коротка та Інструкція поширюються на заклади охорони здоров'я Міністерства охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, Головних управлінь охорони здоров'я обласних Дніпропетровської, Львівської та Харківської, Головного управління охорони здоров'я та медицини катастроф Черкаської, управління охорони здоров'я та курортів Вінницької, управління охорони здоров'я та медицини катастроф Одеської, управлінь охорони здоров'я обласних державних адміністрацій, Головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення Київської та управління охорони здоров'я Севастопольської міських державних адміністрацій.

3. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам Головних управлінь охорони здоров'я обласних Дніпропетровської, Львівської та Харківської, Головного управління охорони здоров'я та медицини катастроф Черкаської, управління охорони здоров'я та курортів Вінницької, управління охорони здоров'я та медицини катастроф Одеської, управлінь охорони здоров'я обласних державних адміністрацій, Головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення Київської та управління охорони здоров'я Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити впровадження Форми № 33-коротка з 01 січня 2007 року і здійснювати контроль за повнотою одержання інформації.

4. Начальнику Центру медичної статистики МОЗ України Голубчикову_М.В.забезпечити:

4.1. Методологічне керівництво та контроль за організацією та обробкою Форми № 33-коротка.

4.2. Територіальні інформаційно-аналітичні центри зразками Форми № 33-коротка.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Івасюка В. П.

Перший заступник Міністра О.М.ОрдаЗавантажити: 6755_N624.rar ( 13.5 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка