18 листопада 2017 року

Публічна інформація
Наказ від 06.09.2006 № 597 Про затвердження методичних рекомендацій "Діагностика позалегеневого туберкульозу...

Версія для друку

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
06.09.2006 N 597
м.Київ
Про затвердження методичних рекомендацій "Діагностика позалегеневого туберкульозу у ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД"

На виконання п.22 Заходів з виконання Національної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, допомоги та лікування ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2004 - 2008 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 04 березня 2004 року № 264 та з метою впровадження сучасних методів виявлення і діагностики позалегеневих форм туберкульозу й інших опортуністичних захворювань у ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД, вчасного їх лікування і зниження рівня смертності населення України від ВІЛ-асоційованого туберкульозу

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити методичні рекомендації "Діагностика позалегеневого туберкульозу у ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД" (далі - Методичні рекомендації), додаються.

2. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальнику управління охорони здоров'я та курортів Вінницької обласної держадміністрації, начальникам головних управлінь охорони здоров'я Дніпропетровської, Львівської, Харківської обласних державних адміністрацій, начальникам Головного управління охорони здоров'я та медицини катастроф Черкаської, управління охорони здоров'я та медицини катастроф Одеської, начальникам управлінь охорони здоров'я обласних державних адміністрацій, начальникам Головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення Київської та управління охорони здоров'я Севастопольської міських державних адміністрацій:

2.1. Довести Методичні рекомендації до відома медичних працівників лікувально-профілактичних закладів, що надають медичну допомогу хворим на ВІЛ-інфекцію/СНІД.

Термін виконання:
до 29 вересня 2006 року

2.2. Визначити медичні заклади (загальнолікарняної мережі, протитуберкульозні диспансери), до яких будуть направлятися пацієнти з обласних та міських центрів профілактики та боротьби зі СНІДом.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра - голову Комітету з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально небезпечних хвороб Івасюка В. П.

 

В.о. Міністра О.М.ОрдаЗавантажити: 6609_dodatok.zip ( 63.5 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка