22 вересня 2017 року

Публічна інформація
Наказ від 30.03.2006 № 191 Про розподіл туберкуліну для проведення туберкулінодіагностики у хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД...

Версія для друку

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
30.03.2006 N 191
м.Київ
Про розподіл туберкуліну для проведення туберкулінодіагностики у хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД, закупленого за кошти гранту Глобального фонду боротьби із СНІДом, туберкульозом і малярією

З метою раціонального і цільового використання туберкуліну для проведення туберкулінодіагностики у хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД, закупленого в рамках програми „Подолання епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні", яка реалізується за рахунок коштів гранту Глобального фонду боротьби із СНІДом, туберкульозом і малярією

НАКАЗУЮ:

1. Визначити отримувачами туберкуліну Український центр профілактики та боротьби зі СНІДом (далі - Укрцентр СНІД), Вінницький, Волинський, Дніпропетровський, Закарпатський, Івано-Франківський, Київський, Луганський, Львівський, Миколаївський, Одеський, Полтавський, Рівненський, Сумський, Тернопільський, Харківський, Херсонський, Хмельницький, Чернівецький обласні, Київський та Севастопольський міські центри профілактики та боротьби зі СНІДом, Інститут епідеміології та інфекційних захворювань ім. Л.В.Громашевського АМН України (далі -Інститут).

2. Затвердити розподіл туберкуліну для центрів профілактики та боротьби зі СНІДом і Інституту згідно з додатком 1.

3. Визначити Укрцентр СНІД відповідальним за моніторинг використання туберкуліну.

4. Директору Укрцентру СНІД Щербінській А. М., відповідальній особі закладу-отримувача туберкуліну, забезпечити перерозподіл та видачу туберкуліну з резерву Укрцентру СНІД згідно з запитами центрів профілактики та боротьби зі СНІДом.

5. Головним лікарям Вінницького, Волинського, Дніпропетровського, Закарпатського, Івано-Франківського, Київського, Луганського, Львівського, Миколаївського, Одеського, Полтавського, Рівненського, Сумського, Тернопільського, Харківського, Херсонського, Хмельницького, Чернівецького обласних, Київського та Севастопольського міських центрів профілактики та боротьби зі СНІДом, директору Інституту, відповідальним особам закладів-отримувачів туберкуліну забезпечити:

5.1. Належне зберігання та цільове використання туберкуліну.

5.2. Проведення інвентаризації туберкуліну при його отриманні від постачальника та надання результатів до Укрцентру СНІД.

Термін: 10 днів після отримання

5.3. Збір інформації про використання туберкуліну та повідомлення про її результати Укрцентру СНІД згідно з додатками 2,3, 4.

Термін: до 10 числа місяця наступного за звітним

5.4. Інформування Укрцентру СНІД про кількість туберкуліну з граничним терміном придатності за три місяці до його закінчення.

5.5. Надання інформації про призначення відповідальної особи за облік та подання звітності про використання туберкуліну з зазначенням її посади, прізвища, ім'я та по-батькові, а також контактного телефону.

Термін: до 10 квітня.2006 року

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра охорони здоров'я України Івасюка В. П.

 

Перший заступник Міністра С.П.БережновЗавантажити: 5589_N191.zip ( 8.9 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка