17 жовтня 2017 року

Публічна інформація
Наказ від 09.03.2006 № 113 Про розподіл медичного обладнання, закупленого за рахунок коштів, передбачених на фінансування...

Версія для друку

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
09.03.2006 N 112
м.Київ
Про розподіл медичного обладнання, закупленого за рахунок коштів, передбачених на фінансування державної програми "Забезпечення медичних заходів по боротьбі з туберкульозом, профілактики та лікування СНІДу, лікування онкологічних захворювань"

З метою раціонального й цільового використання медичного обладнання, яке придбано на умовах тендеру за рахунок коштів, передбачених на фінансування державної програми "Забезпечення медичних заходів по боротьбі з туберкульозом, профілактики та лікування СНІДу, лікування онкологічних захворювань"

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити розподіл медичного обладнання у відповідності до потреб регіонів для закладів і установ охорони здоров'я згідно з додатками 1-3.

2. Генеральному директору Державного українського об'єднання "Політехмед" Девку В. - відповідальній особі закладу-одержувача бюджетних коштів на централізовану закупівлю медичного обладнання для закладів і установ охорони здоров'я:

2.1. Забезпечити закупівлю медичного обладнання відповідно до умов проведеного тендеру (протокол від 26 грудня 2005 року № 56) за рахунок коштів, передбачених на фінансування державної програми "Забезпечення медичних заходів по боротьбі з туберкульозом, профілактики та лікування СНІДу, лікування онкологічних захворювань", КПКВ 2301370 (Програми і централізовані заходи з профілактики та лікування СНІДу)

2.2. Забезпечити поставку медичного обладнання для закладів і установ охорони здоров'я по регіонах згідно з додатками 1-3.

2.3. Подавати до Департаменту економіки, фінансових та майнових відносин Міністерства охорони здоров'я України фінансові звіти за наступними формами: № 2кд "Звіт про виконання загального фонду кошторису установи", № 7кд "Звіт про заборгованість бюджетних установ" та пояснювальну записку до звіту.


Термін: щоквартально до 15 числа
першого місяця, наступного за звітним кварталу

3. Визначити Український центр профілактики та боротьби зі СНІДом відповідальним за моніторинг використання зазначеного медичного обладнання.

4. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам Головних управлінь охорони здоров, я та медицини катастроф Черкаської, управління охорони здоров'я та курортів Вінницької, управління охорони здоров'я та медицини катастроф Одеської, управлінь охорони здоров'я обласних державних адміністрацій, Головного управління охорони здоров'я медичного забезпечення Київської міської державної адміністрації:

4.1. Подавати до Департаменту економіки, фінансових та майнових відносин Міністерства охорони здоров'я України, Українського центру профілактики та боротьби зі СНІДом Міністерства охорони здоров'я України звіти про отримання та використання медичного обладнання для закладів і установ охорони здоров'я за формами, відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 26 липня 2004 року № 373 "Про удосконалення організації роботи щодо визначення товарів і предметів централізованого постачання".

4.2. Забезпечити персональну відповідальність за розподілом медичного обладнання по закладах, проведення інвентарізації, контроль за збереженням та раціональним використанням матеріальних цінностей.

5. Директору Українського центру профілактики та боротьби зі СНІДом Міністерства охорони здоров'я України:

5.1. Подавати до Департаменту економіки, фінансових та майнових відносин Міністерства охорони здоров'я України звіти про отримання та використання медичного обладнання для закладів і установ охорони здоров'я за формами, відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 26 липня 2004 року № 373 "Про удосконалення організації роботи щодо визначення товарів і предметів централізованого постачання".


Термін: щоквартально до 15 числа
першого місяця, наступного за звітним кварталу

5.2. Забезпечити персональну відповідальність за розподіленим медичним обладнанням, провести інвентарізацію, проконтролювати збереження та раціональне використання.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Перший заступник Міністра В.Л.Весельський

 

 Завантажити: 5469_N113.zip ( 5.5 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка