18 листопада 2017 року

Публічна інформація
Наказ від 03.02.2006 № 48 Про порядок проведення профілактичних щеплень в Україні та контроль якості й обігу медичних...

Версія для друку
Зареєстровано Міністерством юстиції
за N 665/12539 від 02.06.2006
Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
03.02.2006 N 48
м.Київ
Про порядок проведення профілактичних щеплень в Україні та контроль якості й обігу медичних імунобіологічних препаратів

Відповідно до статті 27 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" (із змінами) та статей 1, 12 та 13 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" (із змінами), з метою забезпечення епідемічного благополуччя населення України та попередження інфекцій, керованих засобами специфічної профілактики,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити такі акти, що додаються:

1.1. Календар профілактичних щеплень в Україні.

1.2. Положення про організацію і проведення профілактичних щеплень.

1.3. Перелік медичних протипоказів до проведення профілактичних щеплень.

1.4. Інструкцію щодо організації епідеміологічного нагляду за побічною дією імунобіологічних препаратів.

1.5. Порядок відпуску громадянам медичних імунобіологічних препаратів.

1.6. Порядок забезпечення належних умов зберігання, транспортування, приймання та обліку медичних імунобіологічних препаратів в Україні.

2. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь охорони здоров'я обласних, Головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення Київської та управління охорони здоров'я Севастопольської міських державних адміністрацій, Головному державному санітарному лікарю Автономної Республіки Крим, головним державним санітарним лікарям областей, міст Києва та Севастополя, на залізничному, повітряному та водному транспорті забезпечити неухильне проведення на підпорядкованих адміністративних територіях профілактичних щеплень згідно з затвердженими документами та належний їх облік у закладах та установах охорони здоров'я.

3. Уважати такими, що втратили чинність, накази МОЗ України від 31 жовтня 2000 року № 276 "Про порядок проведення профілактичних щеплень в Україні", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 15 листопада 2000 року за № 824/5045, та від 4 березня 1998 року № 49 "Про затвердження Інструкції з планування епіднагляду за побічною дією імунобіологічних препаратів, виявлення та реєстрації поствакцинальних реакцій, ускладнень та внесення змін до наказу МОЗ України від 25.01.96 № 14", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 27 квітня 1998 року за №. 267/2707.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Весельського В.Л.та першого заступника Міністра, головного державного санітарного лікаря України Бережнова С.П.

5. Директору Департаменту державного санітарно-епідеміологічного нагляду здійснити в установленому чинним законодавством України порядку реєстрацію цього наказу.

Міністр Ю.В.Поляченко


Завантажити: 6114_dodatok.zip ( 79.3 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка