22 вересня 2017 року

Публічна інформація
Наказ від 14.12.2005 № 716 Про виконання Указу Президента України від 30.11.05 № 1674...

Версія для друку

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
14.12.2005 N 716
м.Київ
Про виконання Указу Президента України від 30.11.05 № 1674 "Про вдосконалення державного управління у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та туберкульозу в Україні" та Доручення Президента України від 29.11.05 № 1-1/1326

На виконання Указу Президента України від 30 листопада 2005 року 1674 "Про вдосконалення державного управління у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та туберкульозу в Україні", Доручення Президента України від 29 листопада 2005 року № 1-1/1326 та доручень Прем'єр-міністра України від 05 грудня 2005 року № 63051/3/1-05 та від 07 грудня 2005 року № 63349/1/-05

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити План заходів Міністерства охорони здоров'я України щодо виконання Доручення Президента України № 1-1/1326 від 29 листопада 2005 року та доручення Прем'єр-міністра України №63051/3/1-05 від 05 грудня 2005 року (додаток 1).

2. Затвердити План заходів Міністерства охорони здоров'я України щодо виконання Указу Президента України від 30 листопада 2005 року № 1674 "Про вдосконалення державного управління у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та туберкульозу в Україні" та доручення Прем'єр-міністра України № 63349/1/-05 від 07 грудня 2005 року (додаток 2).

3. Директорам Департаментів та начальникам структурних підрозділів Міністерства охорони здоров'я України забезпечити виконання заходів та подання інформації до Кабінету Міністрів України та Секретаріату Президента України відповідно до встановлених термінів.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на Першого заступника Міністра Весельського В. Л.

 

Міністр Ю.В.Поляченко

 

  ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом МОЗ України
від 14.12.2005 № 716

План заходів
Міністерства охорони здоров'я України
щодо виконання Доручення Президента України
від 29 листопада 2005 року № 1-1/1326 та доручення
Прем'єр-міністра України від 05 грудня 2005 року №63051/3/1-05

№ п/п заходи термін виконання виконавці
1 Забезпечувати фінансування у повному обсязі заходів, передбачених Національною програмою забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, допомоги та лікування ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2004-2008 роки. постійно Департамент економіки, фінансів та майнових відносин (Карамушка Л. І., директор), Відділ інфекційних соціально небезпечних хвороб (Александріна Т. А., начальник), Український центр профілактики та боротьби зі СНІДом (Щербінська А. М., директор)
2 Інформувати Кабінет Міністрів України та Секретаріат Президента України про стан фінансування заходів, передбачених Національною програмою забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, допомоги та лікування ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2004-2008 роки до 30 грудня 2005 року, надалі - щорічно, до 1 грудня Департамент економіки, фінансів та майнових відносин (Карамушка Л. І., директор), Відділ інфекційних соціально небезпечних хвороб (Александріна Т. А., начальник)
3 Опрацювати питання щодо зміни порядку використання коштів державного бюджету на централізовані заходи і програму охорони здоров'я в частині збільшення до трьох місяців обмеження терміну попередньої оплати лікарських і діагностичних засобів, імунологічних препаратів, виробів медичного призначення та медичного обладнання і санітарних автотранспортних засобів за рахунок виділених на централізовану закупівлю бюджетних коштів, а також запровадження можливості 100-відсоткової попередньої оплати зазначених товарів медичного призначення. У разі необхідності внести Кабінетові Міністрів України узгоджений проект рішення Уряду разом з проектом відповіді Президентові України. до 13 грудня 2005 року Департамент економіки, фінансів та майнових відносин (Карамушка Л. І., директор)
4 Переглянути та затвердити склад наглядової ради з питань реалізації спільного зі Світовим банком проекту "Контроль за туберкульозом та ВІЛ/СНІДом в Україні". Узгоджений проект рішення Уряду внести Кабінетові Міністрів України в установленому порядку. до 14 грудня 2005 року Відділ інфекційних соціально небезпечних хвороб (Александріна Т. А., начальник), група впровадження проекту Світового банку "Контроль за туберкульозом та ВІЛ/СНІДом в Україні" (Романів В. О., керівник), Юридичне управління (Ковальчук О. П., в.о. начальника)
5 Опрацювати питання щодо зниження закупівельних цін на антиретровірусні препарати з урахуванням Меморандуму про взаєморозуміння між Україною та Ініціативою Фонду Клінтона з питань ВІЛ/СНІДу і Угоди про програмний грант між Глобальним фондом боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією та Міністерства охорони здоров'я України. Про результати поінформувати Кабінет Міністрів України разом із проектом відповіді Президентові України. 14 грудня 2005 року Відділ європейської інтеграції та міжнародних зв'язків (Сидорова О. Б., в.о. начальника), Департамент економіки, фінансів та майнових відносин (Карамушка Л. І., директор), Відділ інфекційних соціально небезпечних хвороб (Александріна Т. А., начальник)
6 Внести до Міністерства економіки узгоджені пропозиції щодо вирішення питання спрощення процедур закупівель лікарських засобів для лікування ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД, імунобіологічних та протитуберкульозних препаратів за державні кошти. 13 грудня 2005 року Департамент економіки, фінансів та майнових відносин (Карамушка Л. І., директор), Юридичне управління (Ковальчук О. П., в.о. начальника)
7 Забезпечити проведення наукових досліджень з питань патогенезу, діагностики та лікування ВІЛ-інфекції/СНІДу Про результати поінформувати Кабінет Міністрів України разом із проектом відповіді Президентові України. до 30 грудня 2005 року, надалі - щорічно, до 1 грудня Департамент кадрової політики, освіти та науки (Банчук М. В., директор)

 

  Додаток 2
ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом МОЗ України
від 14.12.2005 № 716

 

План заходів
Міністерства охорони здоров'я України щодо виконання
Указу Президента України від 30 листопада 2005 року № 1674
"Про вдосконалення державного управління у сфері протидії
ВІЛ-інфекції/СНІДу та туберкульозу в Україні"
та доручення Прем'єр-міністра України № 63349/1/-05 від 07 грудня 2005 року

№ п/п заходи термін виконання виконавці
1 Подати до Кабінету Міністрів України узгоджені пропозиції про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 16 травня 2005р. № 352 "Про утворення Національної координаційної ради з питань запобігання поширенню ВІЛ-інфекції/СНІДу". 14 грудня 2005 року Відділ інфекційних соціально небезпечних хвороб (Александріна Т. А., начальник)
2 Внести на розгляд Кабінету Міністрів України в установленому порядку узгоджені проекти рішень Уряду щодо:    
  - утворення у складі МОЗ Комітету з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально небезпечним хворобам 05 січня 2006 року Відділ інфекційних соціально небезпечних хвороб (Александріна Т. А., начальник), Український центр профілактики та боротьби зі СНІДом (Щербінська А. М., директор), Юридичне управління (Ковальчук О. П., в.о. начальника)
  - збільшення граничної чисельності МОЗ 05 січня 2006 року Департамент кадрової політики, освіти та науки (Банчук М. В., директор), Департамент економіки, фінансів та майнових відносин (Карамушка Л. І., директор), Юридичне управління (Ковальчук О. П., в.о. начальника)
  - затвердження положення про Комітет з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально небезпечним хворобам 05 січня 2006 року Відділ інфекційних соціально небезпечних хвороб (Александріна Т. А., начальник), Український центр профілактики та боротьби зі СНІДом (Щербінська А. М.), Юридичне управління (Ковальчук О. П., в.о. начальника)
3 Створити до 15 березня 2006 року всеукраїнську клініку для лікування дітей, хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД Про результати поінформувати Кабінет Міністрів України та Секретаріат Президента України. 25 лютого 2006 року Департамент організації та розвитку медичної допомоги населенню (Моісеєнко Р. О., директор), Український центр профілактики та боротьби зі СНІДом (Щербінська А. М., директор), Юридичне управління (Ковальчук О. П., в.о. начальника)
4 Забезпечити створення до 1 липня 2006 року референс-лабораторії при Українському центрі профілактики та боротьби зі СНІДом МОЗ України Про результати поінформувати Кабінет Міністрів України та Секретаріат Президента України 25 травня 2006 року Відділ інфекційних соціально небезпечних хвороб (Александріна Т. А., начальник), Український центр профілактики та боротьби зі СНІДом (Щербінська А. М., директор), Департамент економіки, фінансів та майнових відносин (Карамушка Л. І., директор), Юридичне управління (Ковальчук О. П., в.о. начальника)
5 Вжити заходів щодо посилення контролю за додержанням законодавства з питань закупівлі за рахунок державних коштів товарів, робіт і послуг у галузі охорони здоров'я Про результати поінформувати Кабінет Міністрів України та Секретаріат Президента України 27 грудня 2005 року Департамент економіки, фінансів та майнових відносин (Карамушка Л. І., директор), Департамент кадрової політики, освіти та науки (Відділ запобігання корупційним і злочинним проявам (Стахівський С. М., начальник), Юридичне управління (Ковальчук О. П., в.о. начальника)
6 Опрацювати та внести до Міністерства економіки узгоджені пропозиції щодо запровадження державного замовлення на закупівлю соціальних послуг, зокрема з догляду за ВІЛ-інфікованими, хворими на СНІД і туберкульоз 16 грудня 2005 року Відділ інфекційних соціально небезпечних хвороб (Александріна Т. А., начальник)
7 Вжити заходів щодо зміцнення матеріально-технічної бази, вдосконалення структури та поліпшення кадрового забезпечення центрів профілактики та боротьби зі СНІДом 26 грудня 2005 року Відділ інфекційних соціально небезпечних хвороб (Александріна Т. А., начальник), Український центр профілактики та боротьби зі СНІДом (Щербінська А. М., директор)
8 забезпечити до 1 березня 2006 року створення в обласних центрах стаціонарних відділень для лікування хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД 19 лютого 2006 року МОЗ АР Крим, Головне управління охорони здоров'я Дніпропетровської та Львівської обласних державних адміністрацій, Головне управління охорони здоров'я та медицини катастроф Черкаської обласної державної адміністрації, управління охорони здоров'я та медицини катастроф Одеської обласної державної адміністрації, управління охорони здоров'я обласних державних адміністрацій, Головне управління охорони здоров'я та медичного забезпечення Київської та управління охорони здоров'я Севастопольської міських державних адміністрацій, Відділ інфекційних соціально небезпечних хвороб (Александріна Т. А., начальник)
9 вирішити до 15 квітня 2006 року в установленому порядку питання щодо функціонування в кожному районному центрі кабінетів анонімного безкоштовного обстеження на ВІЛ 01 квітня 2006 року МОЗ АР Крим, Головне управління охорони здоров'я Дніпропетровської та Львівської обласних державних адміністрацій, Головне управління охорони здоров'я та медицини катастроф Черкаської обласної державної адміністрації, управління охорони здоров'я та медицини катастроф Одеської обласної державної адміністрації, управління охорони здоров'я обласних державних адміністрацій, Головне управління охорони здоров'я та медичного забезпечення Київської та управління охорони здоров'я Севастопольської міських державних адміністрацій, Відділ інфекційних соціально небезпечних хвороб (Александріна Т. А., начальник)
10 Опрацювати та внести в установленому порядку до Кабінету Міністрів України узгоджені пропозиції щодо приведення актів Президента України та нормативно-правових актів Кабінету Міністрів України у відповідність з Указом Президента України від 30.11.05 р. № 1674 "Про вдосконалення державного управління у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та туберкульозу в Україні" 12 грудня 2005 року   Юридичне управління (Ковальчук О. П., в.о. начальника), Відділ інфекційних соціально небезпечних хвороб (Александріна Т. А., начальник), Департамент економіки, фінансів та майнових відносин (Карамушка Л. І., директор), Департамент кадрової політики, освіти та науки (Банчук М. В., директор)
  Привести накази МОЗ у відповідність з Указом Президента України від 30.11.05 р. № 1674 "Про вдосконалення державного управління у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та туберкульозу в Україні" 19 грудня 2005 року Департамент організації та розвитку медичної допомоги населенню (Моісеєнко Р. О., директор), Український центр профілактики та боротьби зі СНІДом (Щербінська А. М., директор)


 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка