17 жовтня 2017 року

Публічна інформація
Наказ від 18.03.2002 № 97 Про призначення оперативного координатора з питань взаємодії з Глобальним фондом боротьби...

Версія для друку

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
18.03.2002 N 97
м.Київ
Про призначення оперативного координатора з питань взаємодії з Глобальним фондом боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією

Відповідно до листа Міністерства закордонних справ України від 22.02.2002 р. N 413/14-356, з метою підтримання оперативного зв'язку (через пошту, в т. ч. електронну, факс, телефон) з секретаріатом Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, в правлінні якого Україна представляє інтереси групи країн - реципієнтів Європейського регіону і країн СНД, та відповідно до процедури роботи правління наказую:

1. Призначити Ценілову Жанну Валентинівну, начальника управління міжнародних зв'язків, оперативним координатором з питань взаємодії з Глобальним фондом боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

2. Ценіловій Ж. В. забезпечити координацію питань взаємодії з правлінням Глобального фонду та інформування секретаріату Глобального фонду про рішення члена правління Москаленка В. Ф. по оперативних питаннях та питаннях, які потребують узгодження з країнами - реципієнтами Європейського регіону та країнами СНД.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр 

В. Ф. Москаленко 


 


 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка