22 вересня 2017 року

Публічна інформація
Наказ від 06.02.2002 № 45 Про затвердження Інструкції з бактеріологічної діагностики туберкульозної інфекції

Версія для друку

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
06.02.2002 N 45
м.Київ
Про затвердження Інструкції з бактеріологічної діагностики туберкульозної інфекції

З метою виконання заходів Національної програми боротьби із захворюванням на туберкульоз на 2002 - 2005 роки, затвердженої Указом Президента України від 20 серпня 2001 року N 643/2001, щодо поліпшення мікробіологічної діагностики туберкульозу в Україні наказую:

1. Затвердити Інструкцію з бактеріологічної діагностики туберкульозної інфекції (додається).

2. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь охорони здоров'я обласних, Севастопольської міської державних адміністрацій та головного управління Київської міської державної адміністрації довести зазначену Інструкцію до керівників закладів охорони здоров'я і забезпечити її дотримання.

3. Головному фтизіатру МОЗ України (Фещенко Ю. І.) та директору Референс-Центру з мікробіологічної діагностики туберкульозу МОЗ України (Журило О. О.) надати пропозиції щодо проведення семінару з мікробіологічної діагностики туберкульозу для головних спеціалістів управлінь охорони здоров'я з питань лабораторної діагностики та завідуючих лабораторій протитуберкульозних закладів.

4. Наказ МОЗ СРСР від 8 червня 1978 року N 558 "Об унификации микробиологических методов исследования при туберкулезе" вважати таким, що не застосовується на території України.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Державного секретаря Бобильову О. О.

 

Міністр 

В. Ф. Москаленко 
Завантажити: 6238_dodatok1.zip ( 151.3 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка