17 жовтня 2017 року

Публічна інформація
Наказ від 13.09.2001 № 373 Про призначення відповідального координатора програми міжнародної технічної допомоги (мтд)...

Версія для друку

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
13.09.2001 N 373
м.Київ
Про призначення відповідального координатора програми міжнародної технічної допомоги (мтд) Агентства США з міжнародного розвитку з контролю за туберкульозом в Донецькій області

З метою ефективної реалізації програми та узагальнення інформації щодо її виконання наказую:

1. Призначити начальника сектору соціально небезпечних хвороб управління профілактики соціально небезпечних хвороб, СНІДу та формування здорового способу життя Александріну Т. А. відповідальним координатором впровадження програми Агентства США з міжнародного розвитку з контролю за туберкульозом в Донецькій області з боку Міністерства охорони здоров'я України.

2. Головному лікарю Донецької обласної клінічної протитуберкульозної лікарні (закладу-реципієнту мтд) Каратаєву О. М. забезпечити:

2.1. Узгодження своєї діяльності в межах проекту з відповідальним координатором з боку МОЗ України.

2.2. Ведення справи за програмою та зберігання її в Донецькій обласній клінічній протитуберкульозній лікарні протягом 3 років по закінченні програми.

2.3. Передачу щомісяця копій всієї документації за програмою та інформацію про аналіз протитуберкульозних заходів та епідемічної ситуації в регіоні відповідальному координатору з боку МОЗ України.

2.4. Подання щомісяця інформації щодо результатів реалізації програми для розміщення на WEB-сторінці МОЗ України.

2.5. Оприбуткування на баланс Донецької обласної клінічної протитуберкульозної лікарні матеріальних цінностей, отриманих за проектом.

3. Відповідальному координатору з боку Міністерства охорони здоров'я України забезпечити відповідно до наказу МОЗ України N 237 від 18.06.2001:

3.1. Контроль за реалізацією програми.

3.2. Узгодження своєї діяльності в межах програми з управлінням міжнародних зв'язків МОЗ.

4. По закінченні програми - аналіз ефективності здійснених в її межах протитуберкульозних заходів та доцільність їх подальшого впровадження.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Бобильову О. О.

 

Міністр 

В. Ф. Москаленко 


 


 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка