17 жовтня 2017 року

Публічна інформація
Наказ від 18.04.2001 № 152 Про підготовку спільного з Світовим банком проекту контролю за туберкульозом і СНІДом в Україні

Версія для друку

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
18.04.2001 N 152
м.Київ
Про підготовку спільного з Світовим банком проекту контролю за туберкульозом і СНІДом в Україні

У зв'язку з підготовкою спільного із Світовим банком проекту контролю за туберкульозом і СНІДом в Україні (далі - Проект)

НАКАЗУЮ:

1. Створити групу координації Проекту (далі ГКП), у складі:
Мостова Тетяна Савеліївна - керівник групи координації Проекту;
Наконечний Володимир Васильович - спеціаліст з питань закупівель товарів, робіт, послуг;
Рязанова Наталія Арнольдівна - спеціаліст з фінансових питань.

2. Керівнику ГКП Мостовій Т.С.забезпечити:

2.1. Здійснення заходів з підготовки Проекту;

2.2. Подання пропозицій щодо кандидатур консультантів для участі в підготовці Проекту, послуги яких фінансуються з японського гранту Фонду стратегії та розвитку людських ресурсів;

2.3. Підготовку разом з управлінням профілактики соціально небезпечних хвороб, СНІДу та формування здорового способу життя (Бочкова Л. В.) пропозицій щодо створення при МОЗ робочих груп з напрямків туберкульозу та СНІДу для доопрацювання загальнодержавної програми боротьби з розповсюдженням туберкульозу та СНІДу із визначенням заходів для фінансування за рахунок позики Світового банку.

Термін - 15.04.2001р.

3. Ввести до складу робочої групи по компоненту проекту з туберкульозу начальника сектору соціально-небезпечних хвороб управління профілактики соціально небезпечних хвороб, СНІДу та формування здорового способу життя МОЗ Александріну Т.А.

4. Ввести до складу робочої групи по компоненту проекту з СНІДу начальника відділу профілактики і лікування СНІДу управління профілактики соціально небезпечних хвороб, СНІДу та формування здорового способу життя МОЗ Філіпповича С.А.

5. Призначити професора Щербинську А.М.головним консультантом робочої групи по компоненту проекту з СНІДу.

6. Призначити ТурченкаЛ. В., Головного лікаря Київського міського центрального протитуберкульозного диспансеру, головним консультантом робочої групи по компоненту проекту з туберкульозу.

7. Надати право першого підпису на використання коштів японського гранту Фонду стратегії та розвитку людських ресурсів зі спеціального валютного рахунку (субрахунку) МОЗ в іноземному банку та коштів японського гранту Фонду стратегії та розвитку людських ресурсів з поточного рахунку (субрахунку) в національній валюті в Національному банку України першому заступнику Міністра Бобильовій О. О., а право другого підпису - начальнику відділу бухгалтерського обліку і звітності Лузан В.І.

8. Контроль за підготовкою Проекту та координацію діяльності ГКП з структурними підрозділами МОЗ покласти на Першого заступника Міністра Бобильову О. О.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр В.Ф.Москаленко


 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка