17 жовтня 2017 року

Публічна інформація
Наказ від 18.01.2000 № 3/6 Про затвердження нормативно-правових актів з питань медико-санітарного забезпечення осіб...

Версія для друку
Зареєстровано Міністерством юстиції
за N 143/4364 від 09.03.2000
Статус: Втратив чинність
ДЕРЖАВНИЙ ДЕПАРТАМЕНТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ВИКОНАННЯ ПОКАРАНЬ МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
18.01.2000 N 3/6
м.Київ
Про затвердження нормативно-правових актів з питань медико-санітарного забезпечення осіб, які утримуються в слідчих ізоляторах та установах виконання покарань Державного департаменту України з питань виконання покарань

Із змінами і доповненнями, внесеними
наказами Державного департаменту України
з питань виконання покарань,
Міністерства охорони здоров'я України
від 19 грудня 2001 року N 242/513,
від 18 листопада 2003 року N 216/532

 

 

(Рішення про державну реєстрацію Порядку медико-санітарного забезпечення осіб, які утримуються в слідчих ізоляторах та установах виконання покарань Державного департаменту України з питань виконання покарань, затвердженого цим наказом, скасовано згідно з висновком Міністерства юстиції України від 7 червня 2004 року N 3/26)

(У назві та тексті наказу слово "виправно-трудові установи" і "ВТУ" в усіх відмінках замінено відповідно словами "установи виконання покарань" і "УВП" у відповідних відмінках згідно з наказом Державного департаменту України з питань виконання покарань, Міністерства охорони здоров'я України від 18 листопада 2003 року N 216/532)

Відповідно до Указів Президента України від 22 квітня 1998 року N 344/98 "Про утворення Державного департаменту України з питань виконання покарань", від 31 липня 1998 року N 827/98 "Про Положення про Державний департамент України з питань виконання покарань" та від 12 березня 1999 року N 248/99 "Про виведення Державного департаменту України з питань виконання покарань з підпорядкування Міністерства внутрішніх справ України" та з метою організації належного згідно з Законами України "Основи законодавства України про охорону здоров'я" та "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" санітарно-протиепідемічного і лікувально-профілактичного забезпечення осіб, узятих під варту та засуджених, НАКАЗУЄМО:

1. Затвердити нормативно-правові акти, що додаються:
- Порядок медико-санітарного забезпечення осіб, які утримуються в слідчих ізоляторах та установах виконання покарань Державного департаменту України з питань виконання покарань;
- Інструкцію про обов'язкові попередні та періодичні медичні обстеження при направленні на роботу та працівників об'єктів харчування, водопостачання, в медичних частинах, лікарнях, будинках дитини;
- Інструкцію з дезінфекції водопровідних мереж та споруд на них;
- Методику визначення хімічного складу та енергетичної цінності продуктів харчування;
- Інструкцію з проведення протипедикульозних заходів;
- Порядок забезпечення конфіденційності інформації про ВІЛ-інфікованих;
- Типовий перелік оснащення медичних частин СІЗО та УВП медичним інструментарієм, устаткуванням та інвентарем;
- Інструкцію з проведення диспансеризації хворих, які перебувають в установах виконання покарань;
- Типовий перелік лікарських засобів у вкладках для надання невідкладної медичної допомоги;
- Перелік показань та протипоказань для направлення хворих засуджених у спеціалізовані лікарні (відділення);
- Типові правила внутрішнього розпорядку для хворих, які перебувають у лікарні;
- Інструкцію з проведення специфічної та хіміопрофілактики туберкульозу серед підслідних та засуджених;
- Перелік захворювань, які є підставою для подання в суди матеріалів про звільнення засуджених від дальшого відбування покарання;
- Положення про лікарсько-трудову комісію.

2. Начальникам управлінь (відділів) Державного департаменту України з питань виконання покарань в Автономній Республіці Крим та областях забезпечити вивчення з особовим складом слідчих ізоляторів і установ виконання покарань нормативно-правових актів з питань медико-санітарного забезпечення осіб, які утримуються в слідчих ізоляторах та установах виконання покарань, та вжити заходів задля їх виконання.

3. Визначити такими, що не застосовуються в органах і установах кримінально-виконавчої системи України, накази МВС України від 13 травня 1992 р. N 256, від 6 січня 1995 р. N 5, від 20 травня 1996 р. N 329, від 3 грудня 1996 р. N 836, спільні накази МВС та МОЗ України від 14 червня 1993 р. N 160/140, від 11 вересня 1997 р. N 611/275, спільний наказ МВС, МОЗ та Національного комітету з профілактики наркоманії та захворювання на СНІД від 18 травня 1997 р. N 312/165/46.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Голови Департаменту Пташинського О.Б.та начальника управління медичного та санітарно-епідеміологічного обслуговування спецконтингенту Департаменту Гунченка О.М.

 

Голова Державного департаменту
України з питань виконання покарань
І.В.Штанько

Міністр охорони здоров'я України
В.Ф.Москаленко

 Завантажити: 5648_dodatok.zip ( 319.1 Kb )
 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка