25 вересня 2017 року

Актуально

Реформи охорони здоров'я !
Міжнародні закупівлі !
Накази Усе
Оголошення та анонси Усе
Профілактика захворюваності Усе
Питання-відповідь !

Важливо

Телефонні "Гарячі лінії" Далі

Дивитись повністю

Доступні ліки Далі

Дивитись повністю

Карта проектів МОЗ в Україні Далі

Дивитись повністю

Проект «Є ЛІКИ» Далі

Дивитись повністю

Реєстрація на прийом громадян Далі

Дивитись повністю

Повідомити про корупцію Далі

Дивитись повністю

Спільний проект Далі

Дивитись повністю

Головна сторінка

Новини Усі
25.09.2017

Міністерство охорони здоров'я України 25 вересня підписало Меморандум про взаєморозуміння і співпрацю з Фундацією медичної допомоги дітям (Children’s Medical Care Foundation). Це перший крок на шляху до співробітництва, метою якого є підвищення рівня надання неонатологічної допомоги в Україні через впровадження новітніх неонатальних практик, які мають доказову ефективність. У рамках співпраці передбачено залучення українських лікарів до міжнародної Програми обміну, надання підтримки активним учасникам Програми в найважливіших міжнародних форумах, проведення міжнародними експертами тренінгів для лікарів-неонатологів, лікарів анестезіологів дитячих, медичних сестер, а також розробка та впровадження концепції розвитку неонатологічної служби.

25.09.2017

Серцево-судинні захворювання – основна причина смертності в Україні, тому увага до власної серцево-судинної системи вкрай важлива. Що потрібно знати, щоби потурбуватися про здоров’я свого серця і попередити серйозні проблеми? Інтервенційний кардіолог Лілія Сорохтей, Член Асоціації інтервенційних кардіологів, учасник міжнародної ініціативи Stent for Life в Україні, спростовує 10 найпоширеніших міфів про серцево-судинні захворювання, щоби допомогти нам зберегти здоров’я.

22.09.2017

Восени Парламент розгляне проекти законів щодо ключових реформ, у тому числі і медичної. Сподіваємося, що народні депутати після літнього відпочинку будуть готові до рішучих та конструктивних зміни в системі охорони здоров'я України, на яку люди чекають протягом 26 років. Щодня ми отримуємо від вас десятки запитань про законопроекти №№6327, 6604 та про те, як запрацює реформа після ухвалення народними депутатами. Цінуємо і зважаємо на кожну думку та продовжуємо публікувати відповіді на ваші запитання.

22.09.2017

У червні Міністерство охорони здоров’я ініціювало відміну наказу №256, що забороняє працювати жінкам за 450 професіям. Цей документ – пережиток минулого, який не має під собою реального впливу, та просто обмежує право вибору. Сьогодні у Міністерстві охорони здоров’я відбулася погоджувальна нарада, щодо відміни наказу МОЗ, який містить перелік професій, де жінці заборонено працювати. В обговорені дискусійних питань взяли участь представники центральних органів виконавчої влади та народні депутати.

22.09.2017

Визначення 100% потреби ліків за Національним переліком основних лікарських засобів – це відповідальність за людське життя. Якщо буде заявлена більша потреба, то не вдасться закупити необхідні ліки для забезпечення інших напрямків нозологій. Заявимо меншу – виникнуть проблеми у повноцінному забезпечені ліками інших хворих. Ціна помилки – здоров'я чи навіть життя громадян.

 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка