20 листопада 2017 року

Актуально

Реформи охорони здоров'я !
Міжнародні закупівлі !
Накази Усе
Оголошення та анонси Усе
Профілактика захворюваності Усе
Питання-відповідь !

Важливо

Телефонні "Гарячі лінії" Далі

Дивитись повністю

Доступні ліки Далі

Дивитись повністю

Карта проектів МОЗ в Україні Далі

Дивитись повністю

Проект «Є ЛІКИ» Далі

Дивитись повністю

Реєстрація на прийом громадян Далі

Дивитись повністю

Повідомити про корупцію Далі

Дивитись повністю

Спільний проект Далі

Дивитись повністю

Новини у твіттері Далі

Дивитись повністю

Головна сторінка

Новини Усі
20.11.2017

Компанія “Делойт” у партнерстві з “Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ” оголошує конкурс на участь у тренінгу для тренерів (ТоТ) «Управління закладами первинної медичної допомоги в умовах реформування системи охорони здоров’я». Перший захід відбудеться 11-15 грудня 2017 р., а другий пройде 15-19 січня 2018 р. Головною метою тренінгу є формування тренерських команд для підвищення потенціалу управлінців центрів первинної медичної допомоги, а також органів місцевого самоврядування в управлінні медичними закладами в умовах реформування системи охорони здоров’я. Тренінг розрахований на 5 робочих днів та буде складатися з тематичної частини та частини, яка направлена на формування тренерських навичок. Весь теоретичний матеріал буде підкріплений практичною роботою з використанням різних навчальних методів як групова робота, домашні завдання, командні проекти та інші.

20.11.2017

Грип зазвичай не потребує госпіталізації: при легкій формі грип не треба лікувати противірусними препаратами. Висока температура повинна нормалізуватися протягом першої доби без застосування жодних жарознижуючих препаратів. Поки хворієте, ви повинні залишатися вдома та відмовитися від поїздок на роботу, до школи, а також від подорожей, шопінгу, безпосередньої участі у соціальних заходах та громадських зібраннях. У більшості людей, грип протікає у легкій формі, тому вони не потребують професійної медичної допомоги чи лікування з допомогою противірусних препаратів. Якщо ви виявили будь-які з симптомів грипу, у більшості випадків, не варто виходити з дому та потрібно уникати безпосереднього контакту з іншими людьми, крім випадків, коли необхідно отримати професійну медичну допомогу. Проконсультуйтеся із сімейним лікарем, якщо ви перебуваєте у групі високого ризику, у вас важка форма перебігу захворювання або вас хвилює стан вашого здоров’я. До групи підвищеного ризику відносяться люди, у яких найчастіше виникають серйозні ускладнення та наслідки грипу. Це, передусім, діти молодшого віку, люди похилого віку від 65 років, вагітні, особи, які страждають від певних хвороб. Це стосується як сезонного грипу, так і поширення нових вірусних інфекцій. Якщо ви знаходитесь у групі високого ризику та виявили симптоми грипу, краще якнайшвидше (на початковій стадії розвитку захворювання) звернутися до лікаря.

17.11.2017

Будівництво першої черги лікарні на завершальному етапі. З понеділка будівельники почнуть передавати приміщення замовникам у експлуатацію. До нової лікарні Охматдит почали завозити меблі. Сьогодні розвантажили першу вантажівку з 10 запланованих: привезли шафи, столи, кушетки та спеціалізовані візки для маніпуляційних кабінетів. Будівельники вже завершують косметичний ремонт, монтують витяжку і вже з понеділка розпочнуть передавати приміщення замовнику. Приймати кожну кімнату та кабінет буде відповідна комісія фахівців: вони детально оцінять виконані роботи та прийматимуть кожне приміщення майбутнього діагностично-лікувального центру окремо.

17.11.2017

11 жовтня Комісія з питань вищого корпусу державної служби рекомендувала призначити Артема Янчука державним секретарем Міністерства охорони здоров’я України після проведення конкурсу. 8 листопада Кабінет міністрів України після результатів спеціальної перевірки своїм розпорядженням призначив нового державного секретаря МОЗУ, який приступив до виконання своїх обов’язків 14 листопада.

17.11.2017

15-16 листопада 2017 року Міністерство охорони здоров’я провело нараду з представниками регіональних департаментів щодо впровадження медичної реформи в Україні. Зустріч минула у форматі взаємних консультацій розробників реформи і фахівців. Ключовими темами наради були перші основні кроки впровадження реформи: автономізація медичних закладів, розвиток системи eHealth, запуск Національної служби здоров’я України. Нарада «Формування системи охорони здоров’я в Україні у 2018 році: первинна медична допомога, нові фінансові механізми, створення національної служби здоров’я, організація медичної допомоги матерям і дітям у контексті реформи» організована за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка