20 вересня 2017 року

Актуально

Реформи охорони здоров'я !
Міжнародні закупівлі !
Накази Усе
Оголошення та анонси Усе
Профілактика захворюваності Усе
Питання-відповідь !

Важливо

Телефонні "Гарячі лінії" Далі

Дивитись повністю

Доступні ліки Далі

Дивитись повністю

Карта проектів МОЗ в Україні Далі

Дивитись повністю

Проект «Є ЛІКИ» Далі

Дивитись повністю

Реєстрація на прийом громадян Далі

Дивитись повністю

Повідомити про корупцію Далі

Дивитись повністю

Спільний проект Далі

Дивитись повністю

Головна сторінка

Новини Усі
20.09.2017

Сьогодні 20 вересня 2017 року в.о. Міністр охорони здоров’я Уляна Супрун затвердила новий склад Експертного комітету з відбору та використання лікарських засобів. Другий етап конкурсу відбору членів до Експортного комітету відбувся 15 вересня 2017 року. За результатами співбесіди комісія обрала 6 нових Національних експертів, які формуватимуть рекомендовану версію Нацпереліку основних лікарських засобів, які держава гарантуватиме пацієнту безкоштовно. До нього увійшли спеціалісти фармакологічної та економічної галузі: науковці, викладачі та дослідники ефективності лікарських препаратів. Усі обрані члени комітету пройшли дуже серйозну перевірку щодо конфліктних інтересів, щоб виключити щонайменшу можливість лобіювання будь-якої зацікавленості.

20.09.2017

Електронна система охорони здоров’я eHealth запрацювала в тестовому режимі. Відсьогодні лікарі первинної ланки зможуть реєструватися в системі та реєструвати декларації своїх пацієнтів. Цей етап розвитку eHealth дозволить впровадити перший із кроків реформи фінансування медицини – принцип «гроші ходять за пацієнтом».

20.09.2017

Міністерство охорони здоров’я оголосило відкриття вакансій у Директоратах, які створили в рамках реалізації концепції запровадження посад фахівців з питань реформ. Такі директорати, як фармацевтичний, громадського здоров’я, медичних послуг, науки, інновацій, освіти та кадрів, стратегічного планування та європейської інтеграції, будуть займатись аналізом стану справ у сфері компетенції МОЗ, формуванням пропозицій щодо альтернативних варіантів вирішення проблем, проводити консультації зі стейкґолдерами з метою залучення їх до процесу формування державної політики та забезпечувати нормативно-правове регулювання. Кандидати на всі вакансії будуть відбиратися шляхом проведення конкурсу за міжнародними стандартами з залученням провідних експертів HR, в сфері політики МОЗ та Єврокомісії.

19.09.2017

У той час, як у розвинених країнах світу трансплантація органів є стандартом лікування при багатьох захворюваннях нирок, серця, печінки, легенів, кишківника та ін., Україна відстає на 20-25 років у розвитку органної трансплантації. У країнах з добре розвиненою системою трансплантації, на 1 млн населення припадає 14-39 трупних донорів, тоді як в Україні у 2016 році ця цифра становила 0,2 чоловік на 1 млн населення. Така незначна кількість трансплантацій на 42 млн країну – це надзвичайно низький показник. І та кількість трансплантацій, які на сьогодні виконуються в Україні становить менше 10% від реальної потреби.

19.09.2017

У Верховній Раді України зареєстрували ініційований Президентом України Петром Порошенком Проект Закону №7117 “Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості”. Проект реформування сільської медицини передбачає розвиток інфраструктури та додаткове фінансування для охорони здоров’я у селах. Він покликаний створити умови, щоб залучити в сільську місцевість, де зараз проживає 13 млн українців, або 30% населення, працювати лікарів та медичний персонал.

 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка