28 лютого 2017 року

Актуально

Реформи охорони здоров'я !
Міжнародні закупівлі !
Накази Усе
Оголошення та анонси Усе
Профілактика захворюваності Усе
Питання-відповідь !

Важливо

Телефонні "Гарячі лінії" Далі

Дивитись повністю

Повідомити про корупцію Далі

Дивитись повністю

Спільний проект Далі

Дивитись повністю

Реєстр граничних цін Далі

Дивитись повністю

Реєстрація на прийом громадян Далі

Дивитись повністю

Головна сторінка

Новини Усі
27.02.2017

Цього разу до канадської місії вперше долучилися 6 представників медичної служби Збройних сил США. Усі вони долучилися на волонтерських засадах. Протягом 24 лютого – 5 березня місія проводитиме консультації та операції на базі Головного військового клінічного госпіталю і майстер-класи для українських фахівців.

27.02.2017

Керівництво Міністерства усвідомлює необхідність модернізації системи вищої медичної та фармацевтичної освіти, приведення її якості у відповідність до міжнародних стандартів. Досягнення цієї мети є запорукою успішної реалізації медичної реформи в Україні, яка наразі здійснюється.

24.02.2017

Пакет нормативно-правових документів, у тому числі зміни до законодавства, для запровадження нової моделі фінансування первинної ланки перебуває на фінальній стадії ухвалення. Крім того, міністерство розробило проекти розпоряджень щодо формування округів у 12 областях. Проекти ще 2 областей проходять узгодження зацікавлених сторін.

23.02.2017

ПРООН в Україні запрошує надати заявку на Закупівлю лікарських засобів для лікування дітей, хворих на онкологічні та онкогематологічні захворювання для Національної програми охорони здоров'я Міністерства охорони здоров'я (МОЗ) в Україні (88 лотів). Попередня зустріч з учасниками тендеру буде проведена 3 березня 2017 р. о 14:00.

23.02.2017

Про можливості та необхідні кроки, що забезпечать елімінацію кору та краснухи в Україні у регіональному контексті, говорили учасники дводенної національної конференції «Елімінація кору й краснухи в Україні: виклики та шляхи вирішення».

 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка