27 квітня 2017 року

Актуально

Реформи охорони здоров'я !
Міжнародні закупівлі !
Накази Усе
Оголошення та анонси Усе
Профілактика захворюваності Усе
Питання-відповідь !

Важливо

Телефонні "Гарячі лінії" Далі

Дивитись повністю

Прийом документів Далі

Дивитись повністю

Доступні ліки Далі

Дивитись повністю

Карта аптек Далі

Дивитись повністю

Повідомити про корупцію Далі

Дивитись повністю

Спільний проект Далі

Дивитись повністю

Реєстрація на прийом громадян Далі

Дивитись повністю

Безпека дорожнього руху Далі

Дивитись повністю

Головна сторінка

Новини Усі
27.04.2017

Міністерство охорони здоров'я України та ЮНІСЕФ підтвердили рішучість підвищити охоплення плановою імунізацією в Україні, закликаючи батьків та медичних працівників вакцинувати дітей, щоб забезпечити їхній захист від небезпечних захворювань, яким можна запобігти завдяки вакцинації.

27.04.2017

Фінансування лікарів первинної ланки, які працюють у гірських районах, повинно враховувати складність роботи, зумовлену важкодоступністю до пацієнта. Про це заявив заступник міністра охорони здоров’я України Павло Ковтонюк за підсумками візиту до Івано-Франківської області. Це вже третій візит до гірських районів Західної України, під час яких вивчається специфіка роботи медичної галузі регіону.

26.04.2017

Минає 31 рік відтоді, як 26 квітня 1986 року сталась найбільша техногенна катастрофа в історії людства - аварія на Чорнобильській атомній електростанції. Жахливі наслідки аварії відчула на собі не лише Україна, але й значна частина світу.

25.04.2017

Міністерство охорони здоров'я спільно з Міністерством юстиції України та фахівцями в галузі охорони здоров'я надали роз’яснення щодо особливостей впровадження міжнародних клінічних протоколів в Україні, їх переваги та важливість використання у лікарській практиці. Завдяки активній співпраці Міністерства охорони здоров'я та Міністерства юстиції України та юридичній підтримці Офісу ефективного регулювання впровадження міжнародних клінічних протоколів в Україні стало реальністю.

25.04.2017

У Києві днями вперше відбулася щорічна зустріч директорів європейських організацій-учасників Міжнародної асоціації інститутів громадського здоров’я (IANPHI – The International Association of National Public Health Institutes), членом якої з жовтня 2016 року є Центр громадського здоров’я МОЗ України.

 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка