25 березня 2017 року

Актуально

Реформи охорони здоров'я !
Міжнародні закупівлі !
Накази Усе
Оголошення та анонси Усе
Профілактика захворюваності Усе
Питання-відповідь !

Важливо

Телефонні "Гарячі лінії" Далі

Дивитись повністю

Прийом документів Далі

Дивитись повністю

Повідомити про корупцію Далі

Дивитись повністю

Спільний проект Далі

Дивитись повністю

Доступні ліки Далі

Дивитись повністю

Реєстрація на прийом громадян Далі

Дивитись повністю

Головна сторінка

Новини Усі
25.03.2017

Інформація стосовно затвердження низки наказів МОЗ України, спрямованих на забезпечення програми Уряду про запровадження відшкодування вартості лікарських засобів

24.03.2017

Україна безкоштовно отримає новий препарат бедаквілін для лікування найважчих форм туберкульозу, в рамках проекту USAID «Challenge TB», що здійснюється в Україні міжнародною організацією PATH. Дотаційна програма USAID започаткувала програму безоплатних поставок у країни з найвищим рівнем захворюваності на мультирезистентний туберкульоз. За даними ВООЗ, в Україні на мультирезистентну форму хворіє кожна 4-а особа з туберкульозом.

24.03.2017

1 квітня 2017 року стартує Урядова програма «Доступні ліки». Пацієнти зможуть отримати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою. Що потрібно знати про цю програму?

24.03.2017

У цивілізованих країнах немає відомчої медицини. Там існують окремі програми, які передбачають певні види медпослуг для визначених категорій осіб. Так само в Україні, відомча медицина буде інтегрована в загальну систему охорони здоров’я. Про це заявив заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк, коментуючи питання подальшої долі відомчої медицини.

23.03.2017

Міністерство охорони здоров’я розробило зміни до урядової постанови, які дозволять уникнути щорічного затвердження змін до Порядку та умов використання коштів відповідної субвенції, передбаченої на «швидку допомогу».

 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка