5 грудня 2016 року

Актуально

Реформи охорони здоров'я !
Міжнародні закупівлі !
Накази Усе
Оголошення та анонси Усе
Профілактика захворюваності Усе

Важливо

Телефонні "Гарячі лінії" Далі

Дивитись повністю

Спільний проект Далі

Дивитись повністю

Держава турбується про тебе Далі

Дивитись повністю

Безпека дорожнього руху Далі

Дивитись повністю

Головна сторінка

Новини Усі
05.12.2016

Міністерство охорони здоров’я наполягає на відкритому та чесному конкурсі на посади держсекретарів, який унеможливить повернення в Міністерства корупціонерів та чиновників старої системи.

05.12.2016

Заступник міністра охорони здоров’я з питань європейської інтеграції Оксана Сивак долучилася до медико-правового форуму «Захист прав і свобод людини у сфері охорони здоров’я: виклики та реалії реформ», ініційованого ОБСЄ на Полтавщині.

05.12.2016

Уряд ухвалив Концепцію розвитку системи громадського здоров’я в Україні. Концепція закладає засади переорієнтації фокусу системи охорони здоров’я від політики лікування до політики зміцнення та збереження здоров’я і попередження захворювань.

02.12.2016

Заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк обговорив з очільником Сумської області Миколою Клочком та медичною спільнотою особливості впровадження реформ на первинній ланці та інші зміни, які очікують галузь до 2020 р.

02.12.2016

Кабінет міністрів України своєю постановою затвердив порядок створення госпітальних округів та зобов’язав місцеві органи влади сформувати їх у відповідності до нормативів, розроблених МОЗ.

 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка