29 квітня 2016 року

Актуально

Державні закупівлі !
Інформація !
Накази Усе
Інші документи Усе
Оголошення та анонси Усе
Профілактика захворюваності Усе
Місцеві вибори !

Важливо

Телефонні "Гарячі лінії" Далі

Дивитись повністю

Здійснюємо реформи Далі

Дивитись повністю

Обережно - грип ! Далі

Дивитись повністю

Протидія поліомієліту Далі

Дивитись повністю

Охорона материнства і дитинства Далі

Дивитись повністю

Протидія раку грудей Далі

Дивитись повністю

Реперфузійна мережа в дії Далі

Дивитись повністю

Невідкладна військова хірургія Далі

Дивитись повністю

Медична реабілітація Далі

Дивитись повністю

Домедична допомога Далі

Дивитись повністю

Гуманітарна допомога Далі

Дивитись повністю

Ліки для гіпертоніків Далі

Дивитись повністю

Шлях переселенця: інфографіка Далі

Дивитись повністю

Підтримай студентів Сходу Далі

Дивитись повністю

Медикам-переселенцям Далі

Дивитись повністю

Реформа Далі

Реформування системи охорони здоров'я ... Дивитись повністю

Регуляторна політика Далі

Регуляторна політика - плани розробки актів, звіти ... Дивитись повністю

Публічна інформація Далі

Доступ до публічної інформації, нормативна база ... Дивитись повністю

Консультації з громадськістю Далі

Електронні консультації з громадськістю Дивитись повністю

Головна сторінка

 
Новини Усі
29.04.2016

Відрядження лікарів-добровольців до лікарень Луганської та Донецької областей розпочнуться вже з травня цього року.

29.04.2016

Про це сьогодні під час засідання Уряду повідомив тимчасово виконуючий обов’язки Міністра охорони здоров’я України Віктор Шафранський.

29.04.2016

В МОЗ відбулася нарада щодо ситуації з наявністю вакцин в Україні, під головуванням в.о. Міністра охорони здоров`я В.Шафранського, за участю заступників Міністра охорони здоров`я І. Перегінця, Р. Василишина, Р. Ілика.

29.04.2016

В МОЗ України відбулась робоча нарада з питань фінансування державної бюджетної програми щодо медико-санітарного забезпечення та лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

29.04.2016

Міністерством охорони здоров'я України станом на 27 квітня 2016 р. затверджено номенклатури лікарських засобів та виробів медичного призначення, обладнання та інших товарів, для здійснення збору заявок територіальних структурних підрозділів охорони здоров'я для здійснення закупівель за кошти Державного бюджету на 2016 рік.

28.04.2016

У МОЗ України відбулася робоча нарада в.о. Міністра охорони здоров’я Віктора Шафранського, заступників Міністра та керівників структурних підрозділів міністерства з представниками регіональних управлінь охорони здоров’я та ректорами вищих медичних навчальних закладів з обговорення проблемних питань в роботі галузі.

28.04.2016

Завершено роботу Моніторингової місії з оцінки реагування на спалах поліомієліту в Україні. Група експертів з 19 до 28 квітня здійснила оцінювальні візити до п’яти областей. Шість оцінювальних груп працювали у місцях, які було обрано, виходячи з локалізації випадків циркуляції поліовірусу, низьких показників імунізації тощо.

28.04.2016

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко представив сьогодні колективу МОЗ України Віктора Вікторовича Шафранського в якості тимчасово виконуючого обов’язки Міністра охорони здоров’я України.

28.04.2016

Ключові аспекти майбутньої національної стратегії електронної охорони здоров’я України є головною темою дводенного семінару, який проходить 27-28 квітня на Київщині.

27.04.2016

У зв’язку з призначенням Кабінетом Міністрів України Віктора Шафранського на посаду т.в.о. Міністра охорони здоров’я України, в ЗМІ поширилась інформація з приводу його відношення до управління фармацевтичною компанією.

Опитування

Чи потрібно відновити ліцензування господарської діяльності з взяття, переробки, зберігання донорської крові та її компонентів, реалізація їх і виготовлених з них препаратів?

Переглянути результати опитувань
Так, необхідно, оскільки необхідний контроль зі сторони держави за якістю та безпекою донорської крові та її компонентів і виготовлених з них препаратів.
Ні, оскільки ніякої користі для держави та суспільству це не приносить та достатньо обмежитись ліцензією на провадження господарської діяльності з медичної практики.
Достатньо для закладу охорони здоров’я отримати дозвіл (повідомлення) на переробку донорської крові та її компонентів і виготовлення з них препаратів.
ВідповістиВідповісти

 Президент України  Верховна Рада України  Урядовий портал  Головна сторінка